Green Agro Trade

Substrat torfowy

GreenAgroTrade_logo
video-bg-2

Odżywienie dla roślin

Substrat torfowy

Firma „Green Agro Trade” Zaufany Partner,

Bezpośredni Dostawca
– Substratów torfowych,
– Torfu Kwaśnego,
– Torfu Odkwaszonego z krajów bałtyckich.

Ceny substratów torfowych o standardowym składzie / N-P-K , agro perlt, hydrożel + minerały / lub składzie zgodnym ze specyfikacją Zamawiającego przedstawiam każdorazowo indywidualnie / podana cena jest ceną przykładową /.

Substrat torfowy dostarczam w opakowaniach big bal 5.0 – 6.0 m.3 lub 250 litrów.

Oferowany substrat jest najwyższej jakości materią organiczną czystą i wolną od nicieni, wszelkich pasożytów, salmonelli, grzybów. Posiadam aktualne wyniki badań chemicznych i fizycznych / w H20 / wykonywane w laboratorium Kopalni torfu, przez Instytut Sadownictwa i Ogrodnictwa w Skierniewicach, Stacji Rolniczo Chemicznej oraz biologiczne, także pod katem sanitarnym.

Oferuję także możliwość zakupu włóknianki o różnych frakcjach, co zapewnia bardzo długi czas rozkładu w glebie składników mineralnych oraz materii organicznej np. przy uprawie borówki amerykańskiej. Włóknianka, także idealnie nadaje się do zakwaszania wody w zbiornikach wodnych

Aktualnie w ofercie także posiadamy:
– torf kwaśny pH. / w H20 / 3.2-4.5, frakcja 0-20 i 0-40
– torf odkwaszony pH. / w H20 / 5.5-6.5, frakcja 0-20 i 0-40
– torf pośredni pH. / H20 / 4.5-5.5 o frakcji 0-20 i o-40
– torf biały / jest to torf wierzchniowy /
Wilgotność substratów torfowych oraz torfu powyżej 50%

CHCESZ MIEĆ ZDROWE ROŚLINY I WYSOKIE PLONY? ZASTOSUJ PODŁOŻE WOLNE OD NICIENI, SALMONELLI, PASOŻYTÓW, BAKTERII, GRZYBÓW I PĘDRAKÓW !!!
.
Substrat torfowy i Torf dostarczam w ilościach cało samochodowych loco adres Odbiorcy w big balach oraz w balotach 250 litrów.

Scroll to Top